הבלוג של ברטרלנד

פלטפורמות חברתיות המאפשרות הלוואות לעסקים

בשנים אחרונות נזקקים עסקנים רבים להלוואות שונות, על מנת לממש את ההלוואה עבור עסק אותו הם מעוניינים לפתוח. התפתחות טכנולוגית אפשרה לקיים מערך הלוואות, שאינו בדרך הידועה והמוכרת. פלטפורמות חברתיות נועדו להקנות בטחון רב, בכל הנוגע לתחום הלוואה לעסק קטן. רשתות חברתיות נוהגות לספק מגוון פתרונות, ובהם גם אלו בתחום זה.

היתרון בסוג זה של הלוואה הוא בנגישות הגבוהה שלו. יש לנו את כל האפשרויות להלוות ישירות מאדם פרטי, ולשלם פחות עמלות. בנקים וגופים נוספים דואגים לספק הלוואה בתנאים שמתאימים להם, ופחות ללקוח הסופי. התוצאה עלולה להוביל להתמוטטות כלכלית של הלווה ועלולה להיות לא נעימה כלל.

ללכת בעקבות לבכם

עסקים זקוקים להלוואות כמענה הישרדותי מבחינתם. מרגע זה נשאלת השאלה איזה סוג מומלץ וכדאי לקחת. פלטפורמות חברתיות עדיפות בשל היחס האישי שקיים בהם, ואילו אנו נרצה לממש פוטנציאל הטמון בכל מקום בו אנו חברים. יחסי קרבה גם בין חברים, מוביל לביטחון מצד שני הצדדים המעוניינים לתת ולקבל חזרה בהתאמה.

על מנת ליצור את מה שבאמת נחוץ עבורנו, נדרש לבצע הליך מחשבה עמוק, במטרה להשיג את המקום הנכון ביותר ללקיחת הלוואה. בחירה לא נכונה עלולה להוביל לתוצאה הרסנית, גם אם ביכולתנו להחזיר את מלוא הסכום בצירוף הריבית.

להבין ממי לוקחים הלוואה

לקיחת הלוואות לעסקים כרוכה בהסכמה לשלם יותר עבור כל דבר. בשוק הישראלי ישנם מקורות רבים המסוגלים לספק זאת עבורנו, ויש צורך להבין באופן מדויק מול מי אנו מבצעים עסקים. קריאה אודות הגוף בו הנכם מתעניינים, וחוות דעת יסייעו לגבש דעה נכונה וטובה. לא כולם יהיו בעדכם בעת לקיחת הלוואה, ולמעשה הרוב המוחלט ירצה לקבל את כספו חזרה בריבית גבוהה. פיגור בתשלומים יגרור קנסות גבוהים שרצוי להימנע מהם.

פלטפורמות חברתיות מתאפיינות בריבית נמוכה עבור כל הלוואה אותה מעוניינים לקחת. באופן רשמי או שלא, מדובר בדור העתיד של ההלוואות בישראל, בשל הפרת אמון הציבור משירות המוענק על ידי הבנקים למשל. בחירה באפשרות זו תעניק מרחב מחיה נוח יותר, ואפשרות נכונה לא להסתתר מאחורי חוזים שמנים. אנשי מקצוע יעידו שהם עצמם אינם יודעים לקרוא את כל החוזים, עליהם מחתימים הבנקים, ולכן רצוי יהיה להעניק מידע רב יותר אודותיהם. עד אשר יקרה התרחיש, אם בכלל, נכניס לעצמנו לתודעה את האפשרות החדשה שיתכן ותוציא ולו במעט את העגלה מהבוץ.

 

הלוואה נלקחת במצבים של חוסר ברירה, או למען פינוי תקציב למטרות חשובות יותר. רבים מנותני ההלוואות נוהגים לנצל את הלווים, ולהחתים אותם על הסכמים מהם אין דרך חזרה. ריבית גבוהה ופחד מפיגור בתשלומים, הופך את העניין ללא כדאי, ומחיה גופים חדשים המעוניינים לפעול לטובת הציבור. אתם מוזמנים להכיר את הצד האחר והשפוי יותר, של התחום שנוהג לחגוג על כספם של אלו שאין להם אותו.