איך עובד ברטרלנד

ברטרלנד הינה זירה עסקית - חברתית המאפשרת החלפה של שירותים ומוצרים חדשים בעסקת ברטר (סחר חליפין).ברטרלנד מחברת אותנו לעולם חדש של שיתוף בקהילה עסקית. קהילה שמאפשרת לנו לצמוח ולשגשג מבלי להכביד על תזרים המזומנים, באמצעות החלפה הדדית של שירותים, מוצרים חדשים וידע.ברטרלנד מאפשרת לנו למקסם את הפוטנציאל והמשאבים שלנו, לקבל דברים שלא היינו משיגים בהכרח בדרך אחרת, להיחשף לקהלי יעד חדשים ולהזדמנויות חדשות של שיתופי פעולה עסקיים מוצלחים. איך מצטרפים לקהילת ברטרלנד?1. נרשמים, מאשרים במייל, ויוצרים פרופיל אישי.2. מעלים הצעה לברטר (שרות או מוצר חדש).3. מציינים מה רוצים לקבל בתמורה או משאירים פתוח ומחכים להזדמנות.4.  זה הכל. את השאר אנחנו עושים. 5. ההצטרפות והשימוש בשירותים של ברטרלנד הם בחינם. ככל שניצור קהילה גדולה יותר כך נוכל לשגשג ביחד, ולכן, הנכם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים וקולגות מתאימים, להצטרף בשמחה אל קהילתנו הצומחת. אנו בונים ביחד קהילה עסקית  - חברתית לרווחת כולנו. הצטרפו למהפכה הכלכלית החדשה, כי ביחד אנחנו כוח מנצח!


מה ברצונכם להציע?

הירשמו באמצעות המייל או הפייסבוק שלכם.חכו לאישור במייל ולחצו על הקישור.העלו תמונה ומלאו את הפרופיל האישי.העלו הצעה לברטר ובחרו את הקטגוריה ותת הקטגוריה המתאימה ביותר.אתם יכולים לבקש תמורה ספציפית או להשאיר פתוח ולהחשף להזדמנויות מפתיעות. 


מה ברצונכם לקבל?

לא נדרשת הרשמה בכדי לבצע חיפוש באתר. כל הפעילות באתר חינמית.אתם מוזמנים לשוטט, להתרשם, לחפש הזדמנויות. אפשר לחפש לפי קטגוריה, מילת מפתח או ללחוץ על תמונה של מציע בדף הבית.לא מצאתם את מבוקשכם? פרסמו בדף המשאלות את מה שחסר לכם כרגע.ברגע שמצאתכם, אנא הירשמו, העלו ברטר ותקשרו ישירות עם מציע השירות המבוקש.


מברטרים

מצאתם שירות או מוצר רלוונטי שעונה על דרישתכם?צרו קשר עם המציע, התכתבו דרך האתר, הסכימו על התנאים, סגרו עסקה ו... אל תשכחו לחזור ולתת משוב בסיום הברטר כדי שגם אחרים יוכלו להינות מנסיונכם. ביצוע עסקה אינו כרוך בתשלום.הפעילות בזירה הינה חינמית.מחפשים רעיונות לברטר ולא בטוחים מה יש לכם להציע? צרו עימנו קשר ונשמח לעזור עם רעיונות. לכל אחד יש מה להציע!


מה עוד?

לנוחיותכם תמצאו פאנל ניהול הכולל את כל ההצעות שפרסמתם, עסקאות שבוצעו, עסקאות בתהליך, התכתבות עם אחרים ועוד.אין מגבלה על כמות ההצעות שניתן להעלות.כדאי לספק כמה שיותר מידע כדי שיהיה קל לברטר איתכם.  ברטר בדקה ה - 90: קטגורייה זאת מתאימה לעסקים שנתקעו עם מוצר שעומד להתכלות (לדוגמא: צימר פנוי לסופ"ש הקרוב). 


שאלות ותשובות
מהו ברטר?
ברטר הוא החלפה של מוצרים או שירותים במוצר או שרות אחר, בעלי ערך דומה, ללא שימוש בכסף.
השימוש בברטר מאפשר להוזיל עלויות לעסקים או להפחית הוצאות לבודדים.
כל אחד מהצדדים מקבל מענה לצרכיו עפ"י המוסכם ביניהם ומקבל תמורה מלאה לעבודתו.
האם ברטר מחוייב במס?

תשובתי כאן אינה מקצועית ומחייבת אותך להתייעץ עם רו"ח המוסמך לענות על שאלות מסוג זה. למיטב הבנתי ובאופן כללי במידה ומתקיים ברטר בין עסקים, בעלי מקצוע שמתפרנסים מזה באופן קבוע מחוייבים במס. כדי שהברטר יהיה חוקי יש צורך לדווח על העסקאות ולשלם מסים כחוק (מס הכנסה ומע"מ). אם הברטר הינו למטרות עסקיות, ניתן לרשום כהוצאה עסקית ולהתקזז במקרה של חברה או עוסק מורשה. אם אינך עסק, או שמדובר בברטר בתחום שאינו משלח ידך, או משהו יוצא דופן אחר, בד"כ אין הברטר מחוייב במס בעת עסקה חד פעמית. אנא התייעץ עם רו"ח כדי להימנע מלעבור על החוק. 


האם השימוש באתר עולה כסף?

ממש לא. כל הפעילות באתר כולל סגירת העסקאות מתבצעת בחינם!


האם מתאים לשכירים ולאנשים מחוץ למעגל העבודה?

בהחלט כן! גם אם אינכם בעלי עסקים, ברטרלנד מתאימה לכם, כי לכל אחד יש מה להציע מבחינת ידע וכישורים, וכולנו רוצים לקבל עוד הרבה דברים שלא נמצאים ברשותנו כרגע.


טיפים
למה כדאי לברטר?
זוהי דרך מצויינת למקסם את המשאבים הקיימים שלנו - ידע, שירותים, מוצרים וניסיון. בנוסף, מפגש זה מאפשר לנו ליצור שיתופי פעולה חדשים ולקבל לקוחות נוספים.

בכל מקרה של החלפת מוצר או שרות יש לשים לב להקפיד על סטנדרט גבוה ואיכותי כדי שאף צד לא ירגיש מרומה.
על מה חשוב להקפיד?
להיות מדוייקים וברורים עם מה שנותנים ועם מה שרוצים לקבל. להגדיר מסגרת זמנים ברורה לקבלה ונתינה. לוודא כי האדם עימו אנו משתפים פעולה אכן מתאים לנו מבחינת מקצועיות ואמינות.
למה כדאי להעלות הצעה לברטר?

ברטרלנד מבוססת ב 100% על מסחר של WIN-WIN בין 2 הצדדים.אין מה להפסיד בברטרלנד ואפשר רק להרוויח!במידה ואתם זקוקים ברגע זה למשהו עבור העסק או עבור הנשמה (חופשה למשל), תוכלו לזכות בלקוח נוסף תוך כדי כך שהשגתם את מבוקשכם ולא הכבדתם על הכיס.במידה ואין לכם משהו ספציפי בקנה שאתם רוצים ברגע זה, גם טוב - תציעו הצעה לברטר וחכו להזדמנות. רבים כבר זכו בדברים שהם בכלל לא ציפו להם, כמו לדוגמא: דיאטה שהובילה לירידה דרסטית במשקל, חופשה בספארי בקניה, מיתוג מעולה, שיעורי פילאטיס ועוד.כשאין מה להפסיד ויש כל כך הרבה מה להרוויח, אז ברור שמדובר בשאלה רטורית... למה אתם מחכים? העלו הצעה ברגע זה :-)


אילו שירותים ומוצרים ניתן להציע לברטר?

אתם  מוזמנים להציע כל שירות ומוצר שאתם מוכרים במסגרת העסק, לדוגמא:בניית אתר, נופש בצימר, טיפולים, שירותים פיננסיים, שיווק באינטרנט, פריטי אופנה, ספורט, ידע , השתתפות בכנסים ועוד.במידה והנכם שכירים, אתם יכולים להציע שירותים שאתם טובים בהם בזכות כשרונכם או ידע שקיים ברשותכם: כתיבת תוכן, ציורי קיר, מוצרי אומנות, או כל דבר אחר שאתם יודעים לעשות ונהנים ממנו.