אודות

שלום, שמי זיו,
אני מטפלת בתחום המים, בוגרת מכון ווינגייט כהידרותרפיסטית, בעלת ניסיון של 4 שנים בתחום המים הרחב. בשנים הללו צברתי ידע וניסיון והמון שעות מים במגוון רחב של תחומים,
אני מורה לשחייה לכל הגילאים ועובדת עם אוכלוסיה רגילה ומיוחדת בבריכות טיפוליות ומונגשות לנכים. בנוסף אני מאמנת שחייה לילדים נוער ומבוגרים.
אני מטפלת (הידרותרפיסטית) בבעיות פיזיולוגיות ואורטופדיות בעזרת התכונות המופלאות של המים ובעזרי ציפה ומשקולות ומשלבת התעמלות ותנועה במים לצורך חיזוק שרירים, שיפור טווחי תנועה, שיקום לאחר תאונות, שברים, ניתוחים, כאבי גב, אי סימטריה גופנית. בנוסף עובדת עם נשים לאחר לידה ומלווה אותן בחזרה לשגרה בעזרת יוגה, התעמלות ותנועה במים (כן כן יוגה במים) וגם עם אלה הפוחדים והחרדים ממים ויחד יד ביד ולאט לאט נגלה את הדרך לאהוב ולסמוך על המים.
מטפלת בשיטות AGUAHARA, WATSU, ריקוד במים ובעזרת העוצמות הגדולות של המים להרגעה ולכניסה לרובד מדיטטיבי עמוק וחקירה של עולמנו הפנימי והריגשי. שיטות אלה מתבצעות הן בציפה על המים והן בכניסה אל מתחת למים כאשר הצד השני (המקבל/ת) לא שוכחים לנשום ולהרפות ומאפשרים לעצמם לצאת למסע.
צוללים פנימה ברכות ובאהבה.

מיומניות

מים במגוון תחומים
אוכל בריא ומזונות על
תכשיטנות וצורפות

מאפיינים נוספים

עובדת ומלווה אוכלוסיה מיוחדת, ילדי הספקטרום האוטיסטי, נכים, לקויות תקשורתיות למינהן.

ההצעות שלי