מיכל שוטוב

(מיתרים ותדרים)

ביכולתי לתמוך ולאזן באופן הוליסטי את הגוף הנפש והמחשבה לפעולות בחירות ותנועה רצויה ואפשרית בחיים. מתאים מאד ועזרה ממשית למצבי תקיעות הימנעות בילבול דיכאון חרדה ואכילה ריגשית (גם ברמת התמכרות של ממש) בנוסף אני מוסיקאית ומשלבת תהליכי ריפוי קוליים ע"י שירה. מתחילה כעת שנה שנייה בלימודי פסיכותרפיה גופנית בשיטת ביוסינתיזה התדרים האנרגטיים מגיעים עם טקסטים לימודיים מובנים בנושאי חיים מגוונים כאשר הם משתלבים יחד התדר והמלל בתוך הגוף-נפש הם מעוררים מחדש את רצף הזיכרון הנשמתי מגלגול זה מגלגולים קודמים ומחברים לידע האישי והאוניברסלי הרלוונטי להגשמה הייחודית. המתנה הגדולה ביותר - הוא כלי הבחירה. לדעת לבחור באופן עצמאי עבור עצמנו בצורה הטובה ביותר למימוש הדברים שבאנו לעשות כאן בעולם. התדרים עוזרים לעצב מחדש את החשיבה ההתנהלות היומיומית והעשייה לכזו התומכת בחלומותינו המהותיים תהליך שמתגמל אותנו כאן ועכשיו ואת הסביבה שלנו!

אודות

מציעה תהליך של חיבור למהות, לידע הפנימי השלם והאוניברסלי (תיקשור, רצף נשמתי - מגלגול זה וגם מגלגולים קודמים) ויכולת עצמאית לבחירות הכי טובות ותומכות בחיי היומיום.
התהליך כולל איזון וריפוי באמצעות תדרים אנרגטיים אפשר גם בשילוב תנועה ושירה, אפשר בקבוצה וגם מפגש אישי, עדיף במפגש של פנים מול פנים אבל אפשר ויעיל גם בטלפון.
בנוסף
אני מלחינה, זמרת-יוצרת, מעבדת ובעלת אולפן ביתי
https://www.youtube.com/watch?v=rf4sT_CCt2A
יכולה להפיק מוסיקה/שירים לסרטוני תדמית, אירועים ועוד
וגם לעזור למי שרוצה בעצמו לשיר באירוע מסוים - לכתוב/להלחין ולהקליט אותו באולפן הביתי שלי.

מיומניות

ביכולתי לתמוך ולאזן באופן הוליסטי את הגוף, הנפש והמחשבה לפעולות, בחירות ותנועה רצויה ואפשרית בחיים. מתאים מאד ועזרה ממשית למצבי תקיעות, הימנעות, בילבול, דיכאון, חרדה ואכילה ריגשית (גם ברמת התמכרות של ממש)
בנוסף, אני מוסיקאית ומשלבת תהליכי ריפוי קוליים ע"י שירה.
מתחילה כעת שנה שנייה בלימודי פסיכותרפיה גופנית בשיטת ביוסינתיזה

התדרים האנרגטיים מגיעים עם טקסטים לימודיים מובנים בנושאי חיים מגוונים, כאשר הם משתלבים יחד, התדר והמלל בתוך הגוף-נפש, הם מעוררים מחדש את רצף הזיכרון הנשמתי מגלגול זה, מגלגולים קודמים ומחברים לידע האישי והאוניברסלי הרלוונטי להגשמה הייחודית. המתנה הגדולה ביותר - הוא כלי הבחירה. לדעת לבחור באופן עצמאי עבור עצמנו בצורה הטובה ביותר למימוש הדברים שבאנו לעשות כאן בעולם.
התדרים עוזרים לעצב מחדש את החשיבה, ההתנהלות היומיומית והעשייה, לכזו התומכת בחלומותינו המהותיים
תהליך שמתגמל אותנו כאן ועכשיו ואת הסביבה שלנו!

לקוחות נבחרים

להתרשמות נוספת ולחוויות מאנשים שעברו אצלי את התהליך, אפשר לפנות לדף שלי בפייסבוק
מיכל שוטוב - טיפול מיתרים ותדרים
https://www.facebook.com/StringsAndWaves/

מאפיינים נוספים

אהבה, הקשבה, סבלנות, חמלה, קבלה, מאפשרת לכל אחת ואחד להיות מי שהיא/הוא בכל רגע נתון ולעזור לה/לו לממש את הטוב ביותר ממה שכבר יש ולהרחיב את זה במידה המדויקת ביותר.

ההצעות שלי

 • 12 שיעורי ריפוי ע"י תדרים אנרגטיים

  מיתרים ותדרים | חדרה/טלפון | 4/17/2017
  צפו בהצעה
 • הלחנה מוסיקה לסרטוני תדמית, סרטים, הצגות ולכל מטרה אחרת

  מיתרים ותדרים | המיקום אינו רלוונטי | 10/12/2017
  צפו בהצעה
 • קול אישה יכולה לשיר - איזון אכילה ריגשית

  מיתרים ותדרים | חדרה-אישי. כל הארץ - קבוצתי | 10/12/2017
  צפו בהצעה