אבי הדיה

(avilight)

אודות

שורשיי בתחום התאורה נוסדו בשנת 1993 בעבודתי בחברות תאורה מובילות. הייתי מעורב בתכנון פרויקטים בחברות וגופים כמו בנק פועלים, בנק לאומי, בית ידיעות אחרונות, עדן טבע מרקט, רשת רולדין, ועוד רבים אחרים.

במהלך עשרות השנים (למעלה מ24) הפכתי ליועץ מוביל בנושא תכנון וייעוץ תאורה עקב חשיפתי למגוון אדיר של גופי תאורה לכל סוגיה ולכל חלל קיים ויישומם בפרויקטים השונים.
הנני בעל התמחות מיוחדת בנושא התאורה עקב מעורבות ועיסוק רב שנים בפרויקטים גדולים וקטנים (בתים פרטיים, דירות, בנייני מגורים, מבני מסחר, משרדים, בנקים, מרכזי קניות, חנויות, אולמות תצוגה, חלונות ראווה, חנויות ממכר מזון גדולות, חנויות תכשיטים, מוזיאונים, מפעלים והארת מבנים (פנים וחוץ).


אני מאמין כי השירות המקצועי והאישי שאני נותן הינו ברמה הגבוהה ביותר.

השקפתי היא כי התפקיד יועץ ומתכנן תאורה אינו רק לתת ללקוחותיי (הבונה הפרטי/היזם/קבלן/אדריכל/מעצב פנים/מפקח/חשמלאי קבלן גבס גינון....) פתרון לזווית נקודתית אלא לסייע בראיה רחבה להגשמת חזונם של כולם תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות בקצב מסחרר על מנת להגיע לפתרון הנכון והמושלם כאשר נושא צריכת החשמל עם תאורה חסכונית ואיכותית הם נר לרגליי.


גישתי היא עניינית ומעשית מתוך שאיפה להגיע לפתרון היעיל ביותר המואר ביותר החסכוני והירוק ביותר בתקציב הנכון ביותר.

אני מרצה בנושא תאורה מעל במות שונות לרבות כנסים והשתלמויות .
בשנת 2012 פיתחתי והמצאתי מספר מדגמים רשומים והקמתי את חברת "לייטוק תאורה" אשר מתמחה בפתרונות של פרופילים מגבס לתאורה ויוצרים חיסכון של 30% בצריכת החשמל.אני אוהב את העבודה שלי כי אני אוהב אנשים. אני אוהב להדליק את האור בסיום כל פרויקט ולראות את האור בעיני הלקוח.
השיגעונות והשריטות של כל אחד מלקוחותיי הם אתגר בעבורי וגורמים לי להנאה יום יומית".

ההצעות שלי

  • יעוץ ותכנון תאורה

    avilight | מרכז - צפון דרום תוספת של 200 ש"ח | 1/14/2018
    צפו בהצעה