אודות

עליתי מאוקראינה בשנת 1990.
גר במרכז ונושי + 2
בגיל 16 נפצעתי בגב תחתון (כולל אחוזי נכות מבט"ל) ומאז החל המסע שלי לריפוי ושיקום עצמי שנמשך, עם הצלחה רבה, עד עצם היום הזה, אותו אני חולק עם לקוחותי.
אני הנדסאי אלקטרוניקה ובוגר ביה"ס הגבוה לאומנויות הבמה "בית-צבי".
כל הלימודים (אשר מעולם לא פסקו וגם היום אני משתדל לקחת לפחות שני קורסים בשנה) האשירו אותי והעניקו לי כלים רבים שמשרתים אותי בעבודה על לקוחותיי.
כיום אני פועל לקידום מיזם חברתי הבא לקדם את תרבות הפעילות הגופנית לנערים בסיכון ומצוקה במטרה להוציאה אותם מהרחובות ולהרחיק מפשע וסמים.

מיומניות

אני עוסק במספר תחומים
1. מאמן אישי / קבוצות - כושר, כוח, קטלבל, אימון פונקציונאלי, שיקום אורטופדי ותנועתיות.
2. מרצה - בקמפוס שיאים באונ' תל אביב, ביה"ס למקצועות הספורט (ת"א) ומועדוני כושר ברחבי הארץ וארגונים בתחומים: ארגונומיה, אורח חיים בריא, מדעי האימון והשתלמויות מקצועיות, השגת מטרות אישיות / עסקיות דרך הפעילות הגופנית.
3. מעביר כנסים והשתלמויות מקצועיות בנושאים כמו התמודדות עם כאב, דרכי טיפול ומניעה של בעיות בשלד-שריר, השגת מטרות אישיות דרך השגת מטרות האימון - WIN/WIN לגוף, לנשמה ולחיים.
4. יועץ לחברות / לקוחות פרטיים בהקמת מתחמי אימון ופעילות גופנית בבית / משרד לצוות ולעובדים, יצירת סביבת עבודה ארגונומית ובריאה, פ"ג קלה וקצרה בשעות העבודה התורמת לירידה בכאבים אורטופדיים.

ההצעות שלי