אודות

חברת WebConcepts היא חברת אפיון, פיתוח והטמעת אתרי אינטרנט וקידום ויראלי ברשת. WebConcepts, בהנהלת יצחק נחמד, מעצב תוכנה ואתרים בכיר, מקצועי מנוסה.

מיומניות

עיצוב
פרסום
קריאייטיב
אינטרנט
חברת WebConcepts היא חברת אפיון, פיתוח והטמעת אתרי אינטרנט וקידום ויראלי ברשת. WebConcepts, בהנהלת יצחק נחמד, מעצב תוכנה ואתרים בכיר, מקצועי מנוסה, בעל תארים מהטכניון, ממכון לנדר ומהאוניברסיטה הפתוחה במנהל עסקים ושיווק.

כתובת מלאה

הרטום 12

לקוחות נבחרים

https://www.freshneasy.co.il/il/shabbat-categories/ פרש פוד
https://yadezra.org.il/ יד עזרה ושולמית
https://www.healthforall.co.il/ healthforal
http://www.diamondsforever.co.il/ יהלומים לנצח

מאפיינים נוספים

חברת WebConcepts היא חברת אפיון, פיתוח והטמעת אתרי אינטרנט וקידום ויראלי ברשת. WebConcepts, בהנהלת יצחק נחמד, מעצב תוכנה ואתרים בכיר, מקצועי מנוסה, בעל תארים מהטכניון, ממכון לנדר ומהאוניברסיטה הפתוחה במנהל עסקים ושיווק, פיתוח תוכנה וחומרה ועיצוב גראפי, היא חברה צעירה ודינאמית, "ילידת" ינואר 2009, אך עם זאת מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחומים אלו ועל כך יעידו הלקוחות המגוונים והיקרים שלנו, מחברת הנדל"ן הירושלמית "גגות ירושלים" ועד למכון האורתופדי הרפואי בת"א "שלגיה- מכון אורתופדי רפואי".
בין לקוחותינו הנוספים חברת התיווך והייעוץ למזרח הרחוק "Pacific Imports", המכללה המובילה ללימודי שוק ההון "אפיקים חדשים" ועוד רבים אחרים.
בנוסף להיותה חברת פיתוח וקידום אתרים, מספקת חברת WebConcepts ללקוחותיה שירותי כתיבה שיווקית (קופירייטינג) לכל צורך ומטרה, בין אם לקידום האתר בעזרת אופטימיזציה של מנועי החיפוש ובין אם כאמצעי שיווקי בעזרת תהליכי Naming, סלוגן וכתיבת מאמרים.
ברור מאליו כי עולם האינטרנט והרשתות החברתיות הוא עולם גדוש באפשרויות ובפוטנציאל עסקי ושיווקי, אך ברור עוד יותר כי רוב העסקים לא מצליחים להגשים את היעדים והחזון, שהציבו לעצמם, במציאות היומיומית. חברת WebConcepts, בזכות המקצועיות, הניסיון וההבנה של הצרכים שלכם, כבעלי האתר, תספק לכם את הפתרונים הנכונים, היעילים והאיכותיים ביותר, כך שתוכלו להוות פקטור וגורם משמעותי בשוק התחרותי, הפתוח והגלובאלי.
אנו מודעים לקשיים שחווים עסקים קטנים ובינוניים, ולמלכוד הקיים בנושאי השיווק והאסטרטגיה השיווקית ולכן נעמיד לרשותכם מחירים הוגנים וסבירים ופריסת תשלומים נוחה, כמו גם צ'ופרים שונים שיסייעו לכם להתפתח, לצמוח ולהרוויח. אנו מבינים כי תהליך הצמיחה והפיתוח העסקי הוא פועל יוצא של התמדה, נחישות ורצון, כמו גם שמירה על מהימנות ואמינות ללא פשרות. תהליך העבודה שלנו הוא מודולארי, הדרגתי ומלווה בעדכון קבוע שלכם ואישורכם לכל צעד לפני נקיטתו.
אנו בטוחים כי ההיכרות איתנו רק תועיל לכם, תשפר את מראה האתר ותגביר את חשיפתו לכלל הגולשים, ואנו, מצידנו, נשמח מאוד לראות בהצלחתכם ולצמוח יחד איתכם.
נשמח להמשיך ולפרט, להציג ולהראות, כמו גם לסייע בכל צורך שיעלה..

ההצעות שלי

  • בניית אתר תדמית

    webconcepts | המיקום אינו רלוונטי | 8/15/2018
    צפו בהצעה
  • בנית אתרים

    webconcepts | המיקום אינו רלוונטי | 8/15/2018
    צפו בהצעה