ערן אלבוחר

(מאמן אישי)

אני מאמן אישי מלווה אנשים בצמתים מרכזיים בחייהם מתוך הכרה שכל המשאבים הנחוצים קיימים באדם המתאמן. דרך הפעולה שלי כמאמן שונה ממתאמן למתאמן. בקווים כלליים אני פועל מתוך חמישה בסיסים: מודעות: מי אני? מה אני רוצה? מתוך אילו ערכים אני פועל? היכן יש לי התנגשות ערכית? (תקיעות) במה יצרתי הצלחות ואיך יצרתי אותן... ועוד גמישות: אובייקטיביות פתיחת פרספקטיבות מציאת דרכים חלופיות ללכת בהן יצירת אפשרויות נוספות במקומות בהם "אין ברירה" ועוד מיומנות ומסוגלות: הצפת חזקות ויכולות שיש למתאמן אך לא היה מודע להן הקניית "כלי עבודה" חדשים פיתוח יכולות חבויות וגלויות שיש בידי המתאמן מתוך העצמה והרחבת דרכי פעולה. אינטליגנציה סביבתית: בחינת התמודדות המתאמן עם סביבתו הקניית ידע וכלים שימושיים להתמודדות עם הסביבה הטבעית שלו בירור דפוסי חשיבה והתנהגות והצפת המשאבים הטבעיים שלו ליצירת סינרגיה עם הסביבה שלו. הנעה לפעולה: חיבור כל התובנות הכלים והעצמות לכדי פעולה שתקדם את המתאמן אל עבר המטרות שלו. תארו שיש אדם אובייקטיבי שהולך לצדכם זמין עבורכם ופותח בפניכם אלטרנטיבות ופרספקטיבות חדשות תוך העצמה שלכם ושל יכולותיכם. זהו אימון: הליכה בדרך מתוך הצבת מטרות ויעדים נקודות מבט חדשות תוך תמיכה ואיתגור של כל המכלול שמרכיב את חייו של המתגרש. כמאמנכם האישי אצעד אתכם בדרך ואפתח בפניכם משאבים שלא הייתם מודעים להם אעזור לכם לבנות ולהתמודד עם השגרה החדשה מתוך שלמות ראייה רחבה והבנת העצמות העומדות לרשותכם.

אודות

אין ספק שאתם עומדים בצומת חשובה ומאתגרת בחייכם. אתם וודאי תוהים מהיכן תקבלו את המשאבים האדירים הנחוצים כדי לצלוח את השינוי הזה...
ביחד נגלה שהמשאבים הללו קיימים בכם ונצעד לתוך תהליך בו תגלו את הדרך הנכונה לכם לעבור אותה.
אני מאמן אישי, מלווה אנשים בצמתים מרכזיים בחייהם, מתוך הכרה שכל המשאבים הנחוצים קיימים באדם המתאמן. דרך הפעולה שלי כמאמן שונה ממתאמן למתאמן.
בקווים כלליים, אני פועל מתוך חמישה בסיסים:

מיומניות

אני מאמן אישי, מלווה אנשים בצמתים מרכזיים בחייהם, מתוך הכרה שכל המשאבים הנחוצים קיימים באדם המתאמן. דרך הפעולה שלי כמאמן שונה ממתאמן למתאמן.
בקווים כלליים, אני פועל מתוך חמישה בסיסים:
מודעות: מי אני? מה אני רוצה? מתוך אילו ערכים אני פועל? היכן יש לי התנגשות ערכית? (תקיעות), במה יצרתי הצלחות ואיך יצרתי אותן... ועוד
גמישות: אובייקטיביות, פתיחת פרספקטיבות, מציאת דרכים חלופיות ללכת בהן, יצירת אפשרויות נוספות במקומות בהם "אין ברירה" ועוד
מיומנות ומסוגלות: הצפת חזקות ויכולות שיש למתאמן, אך לא היה מודע להן, הקניית "כלי עבודה" חדשים, פיתוח יכולות חבויות וגלויות שיש בידי המתאמן מתוך העצמה והרחבת דרכי פעולה.
אינטליגנציה סביבתית: בחינת התמודדות המתאמן עם סביבתו, הקניית ידע וכלים שימושיים להתמודדות עם הסביבה הטבעית שלו, בירור דפוסי חשיבה והתנהגות והצפת המשאבים הטבעיים שלו ליצירת סינרגיה עם הסביבה שלו.
הנעה לפעולה: חיבור כל התובנות, הכלים והעצמות לכדי פעולה שתקדם את המתאמן אל עבר המטרות שלו.
תארו שיש אדם אובייקטיבי, שהולך לצדכם, זמין עבורכם ופותח בפניכם אלטרנטיבות ופרספקטיבות חדשות, תוך העצמה שלכם ושל יכולותיכם.
זהו אימון: הליכה בדרך, מתוך הצבת מטרות ויעדים, נקודות מבט חדשות, תוך תמיכה ואיתגור של כל המכלול שמרכיב את חייו של המתגרש.
כמאמנכם האישי אצעד אתכם בדרך ואפתח בפניכם משאבים שלא הייתם מודעים להם, אעזור לכם לבנות ולהתמודד עם השגרה החדשה, מתוך שלמות, ראייה רחבה, והבנת העצמות העומדות לרשותכם.

לקוחות נבחרים

אינני חושף את לקוחותיי

ההצעות שלי

  • תהליך אימון אישי

    מאמן אישי | מרכז, שרון | 2/7/2015
    צפו בהצעה