יונתן בלושטיין

(שיפו יוני)

אודות

ראו פירוט מטה.

מיומניות

הנני מורה לאמנויות לחימה סיניות מסורתיות ('קונג פו') מסוג שינג אי צ'ואן ו- פי גואה ג'אנג. מלמד לחימה פרקטית והגנה עצמית שימושית לכל הגילאים - לנשים, גברים, ילדים ונוער. בין היתר מלמד גם השימוש בכלי נשק מסורתיים: חנית, מקל קצר ובינוני, חרבות שונות. ראש אקדמיית טיאנג'ין - בית הספר הגבוה ללימוד אמנויות הלחימה הסיניות ו- צ'י גונג. נוסף, הנני סופר מצליח אשר כתב כשלושה ספרים. אחד מהם הוא רב המכר 'חקר אמנויות הלחימה' (www.researchofmartialarts.com). תחומי מומחיותי העיקריים לפיכך הם הוראת אמנויות לחימה וכתיבה - לכל מטרה. מלבד כתיבת ספרים, יש לי ניסיון רב גם בכתיבתם של מאמרים מקצועיים, חיבורים ואף שירים בעברית ובאנגלית. תוכלו לקרוא ממאמרי הרבים באתר המוקדש לספרי, אליו קישרתי מעלה. בעל תארים במשפטים וממשל מן המרכז הבינתחומי הרצליה. מידע נוסף עלי ניתן לקרוא באתר האקדמיה שלי: www.tianjin.co.il .

כתובת מלאה

כורזין 5, גבעתיים

לקוחות נבחרים

אשמח לעבוד עם אנשים שיש להם עניין בלמידת אמנויות לחימה ואו הגנה עצמית, בקבוצות או במסגרת שיעורים פרטיים, לכל מטרה. אני תמיד פתוח לפרוייקטים מעניינים הקשורים בכתיבה מכל סוג.
יש לי עניין בנגרות, בישול, גינון, ועוד הרבה מאוד תחומים. כן לעיתים אני זקוק לסיוע עם עניינים טכניים של שיפוצים ושפצורים בבית ובעסק, או הובלות. אל תחששו להציע ברטר, לא משנה מה אתם עושים! :-) ייתכן שמה שתציעו לי יתאים למשל לזוגתי או למישהו אחר שאוכל להעביר לו את הברטר בתמורה למה שאעשה בשבילכם. כמו כן, אשמח להעניק שיעורים חינם בעבור הפניות של תלמידים חדשים.

מאפיינים נוספים

חייתי תקופות ארוכות בסין ועל כן דובר אני סינית ברמה מאוד בסיסית. בעל הבנה עמוקה של תרבות סין עקב המגורים בה והחקר רב השנים בהקשר לתרבות זו בשל קשרה לאמנויות הלחימה הסיניות שאני מתרגל ומלמד.

ההצעות שלי

  • מורה לאמנויות לחימה והגנה עצמית (קונג פו)

    שיפו יוני | ר"ג גבעתיים ת"א פ"ת והאזור | 1/31/2016
    צפו בהצעה