ייעוץ שינה

קטגוריה ראשית תינוקות וילדים / תת קטגוריה יעוץ והדרכה, סדנאות הורים

ההצעה שלי

הילד לא מצליח להרדם לבד, מתעורר המון בלילה, לא יודעת מה סדר יום המתאים לו, אני לא עומדת בבכי שלו, הוא לא מסכים שאצא מהחדר, הוא יוצא ממיטתו ומגיע אלינו למיטה בלילה..
כל אלו הם קשיים שאני פותרת ועוזרת במסגרת פגישת ייעוץ או תהליך צמוד.

אעזור לכם בפגישה ואאיר את מקור הקשיים, את מה שהילדים אומרים לכם בהתנהגות. אגבש תכנית עבודה ואעביר לכם כדי שתוכלו לעזור לילדיכם להרגיש בטוח במרחב שלו, להרדם באופן עצמאי, ולישון שינה רצופה ואיכותית.
אני משלבת את ההדרכה ביחד עם תטא הילינג, להעמקה. לפני היותכם הורים, הייתם קודם כל אנשים. חוויתם חוויות, פיתחתם אישיות. ולעתים קרובות, אני רואה שזה משפיע על ההתנהלות כהורים. הטיפול בתטא הילינג עוזר להבין זאת, ולתת לכם את הבחירה בהתנהלות עם ילדיכם ולא להתנהל מתוך אמונות, מחשבות, אישיות שסיגלתם ורכשתם בעבר שלכם. טיפול בתטא הילניג אף יתמוך בכם אל מול האתגר שעומד מולכם בתהליך אותו תתחילו לאחר הפגישה.
הפגישה היא ראשונית, וכדי לוודא שתהיה הצלחה, אני מציעה גם תהליך צמוד ויום יומי איתי. בתהליך אני גם אתחייב להצלחה. גם את התהליך אני מציעה כבארטר או לחילופין כתשלום סימלי וזאת מתוך ידיעה שלא תמיד יש מסוגלות כספית, כאשר התנאי היחיד שלי הוא מחוייבות לתהליך ולשינוי.

מעוניין בתמורה

פתוח להצעות

לצפיה בכל ההצעות >
הצעות שעניינו אותי >

הציעו ברטר בתמורה הציעו כסף בתמורה

אין לכם ברטר בתמורה? צרו קשר עם מציע ההצעה והציעו תשלום שמתאים לכם בתמורה לשירות (זה לא חייב להיות הסכום הנקוב בשווי ההצעה, אלא מותאם למידותיכם).

מיקום בארץ

ממרכז ועד חיפה