מורה לאמנויות לחימה והגנה עצמית (קונג פו)

קטגוריה ראשית תזונה וספורט / תת קטגוריה אחר

ההצעה שלי

הנני מורה לאמנויות לחימה סיניות מסורתיות ('קונג פו') מסוג שינג אי צ'ואן ו- פי גואה ג'אנג. מלמד לחימה פרקטית והגנה עצמית שימושית לכל הגילאים - לנשים, גברים, ילדים ונוער. בין היתר מלמד גם השימוש בכלי נשק מסורתיים: חנית, מקל קצר ובינוני, חרבות שונות. ראש אקדמיית טיאנג'ין - בית הספר הגבוה ללימוד אמנויות הלחימה הסיניות. נוסף, הנני סופר מצליח אשר כתב כשלושה ספרים. אחד מהם הוא רב המכר 'חקר אמנויות הלחימה' (www.researchofmartialarts.com). תחומי מומחיותי העיקריים לפיכך הם הוראת אמנויות לחימה וכתיבה - לכל מטרה. מלבד כתיבת ספרים, יש לי ניסיון רב גם בכתיבתם של מאמרים מקצועיים, חיבורים ואף שירים בעברית ובאנגלית. תוכלו לקרוא ממאמרי הרבים באתר המוקדש לספרי, אליו קישרתי מעלה. בעל תארים במשפטים וממשל מן המרכז הבינתחומי הרצליה. מידע נוסף עלי ניתן לקרוא באתר האקדמיה שלי: www.tianjin.co.il .

אשמח לעבוד עם אנשים שיש להם עניין בלמידת אמנויות לחימה ואו הגנה עצמית, בקבוצות או במסגרת שיעורים פרטיים, לכל מטרה. אני תמיד פתוח לפרוייקטים מעניינים הקשורים בכתיבה מכל סוג. יש לי עניין בנגרות, בישול, גינון, ועוד הרבה מאוד תחומים. כן לעיתים אני זקוק לסיוע עם עניינים טכניים של שיפוצים ושפצורים בבית ובעסק, או הובלות. אל תחששו להציע ברטר, לא משנה מה אתם עושים! :-) ייתכן שמה שתציעו לי יתאים למשל לזוגתי או למישהו אחר שאוכל להעביר לו את הברטר בתמורה למה שאעשה בשבילכם. כמו כן, אשמח להעניק שיעורים חינם בעבור הפניות של תלמידים חדשים. אתם יכולים לבקש שיעורים עבור עצמכם, בני משפחה או חברים.

לחץ על הקישור לצפייה בדף נחיתה

לחץ על הקישור לצפייה בתמונה

מעוניין בתמורה

פתוח להצעות

תנאים לביצוע העסקה

מי שמעוניין או מעוניינת - אתם מוזמנים להרים אלי טלפון: 054-6888992 או לכתוב לי בפייסבוק: www.facebook.com/Bluestein .

לצפיה בכל ההצעות >
הצעות שעניינו אותי >

הציעו ברטר בתמורה הציעו כסף בתמורה

אין לכם ברטר בתמורה? צרו קשר עם מציע ההצעה והציעו תשלום שמתאים לכם בתמורה לשירות (זה לא חייב להיות הסכום הנקוב בשווי ההצעה, אלא מותאם למידותיכם).

זמן אספקה

שעות גמישות במהלך השבוע

מיקום בארץ

ר"ג גבעתיים ת"א פ"ת והאזור

שפות נוספות

אנגלית